Öğrencilerimizden Yorumlar

Rfr Institute ile Nihan GÜNAY'dan eğitim alma fırsatı buldum. Hem de bu hizmeti ücretsiz olarak verdiler. Gerçekten geleceğime ışık tuttular. Kendilerine çok teşekkür ederim.
Spiker Adayı

Sinem GÜNDOĞDU

Sizden aldığım eğitim ile kendimi geliştirme fırsatı buldum. Eğitimleriniz gerçekten çok dolu dolu geçti. Her şey için teşekkür ederim.
Öğrenci

Emre DÖNMEZ

Önceki gün Fatoş Hocam ile görüşerek kayıt yaptırdım. Eğitmen kadrosu ile farklı bir kurum. Kaliteli eğitiminiz ve ilginiz için sizlere çok teşekkürler, sağolun.
Tesisatçı

Hasan KODAN

Sizden belge aldım. Bu belge ile ihaleyi kazandım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Oto Tamir

Mehmet SAVUR

Eğitim kurumunuz sayesinde eğitimlerinize katıldım ve belgemi aldım. İşyerimdeki tüm personelimi de kayıt yaptırdım. Elif Makina olarak emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederim
Elektrik

Engin AKPULAT

Eğitimlerinize katıldım ve belgem elime ulaştı. Referansınız benim. 2 arkadaşımı da kayıt olması için yönlendirdim size. Yardımlarınız için sağolun hayırlı işler.
OTO TAMİR SERVİSİ

Maşallah TAŞDEMİR

Arkadaşlar ben birebir yerine giderek elden teslim aldım. Çok güzel ağırladılar sağolsunlar. Uzun zamandır dükkanıma ruhsat alamıyordum buradan aldığım belge ile dükkanıma ruhsat aldım. Herşey için teşekkür ederim.
Halı yıkama işletmecisi

Muhammet DİKBIYIK

arkadaslar ben belgemi aldım. hersey söyledikleri gibi. sadece belgem 2 gün gecikmeli geldi. onun dısında herseyi harfiyen yerine getirdiler. tereddüt etmeden alın derim.
Halı Yıkamacı

Ali OSKA

Ben de Almanya'ya gitmek için yaklaşık 1 ay önce belgemi aldım. Daha önce başka yerden almıştım. Konsolosluga sundum fakat geçersiz dediler. Buradan alırken şüphem vardı. Ancak güvendim ve belgemi aldım. 15 gün önce konsolosluga sundum. Bugün sonunda cevap geldi. Onaylanmış başvurum. RFR kurumu sayesinde Almanyaya gidiyorum. Resim atacagım mutlaka. Tesekkür ederim tüm çalışanlarına ve yetkililerine.
Kasap

Tayfur AKÇEKEN

Öncelikle herkese şunu belirtmeliyim ki gerçekten işini on numara yapan işine değer veren bir kurum olduğunuz için buradan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ben yaşam koçuyum. Aile danışmanlığı eğitimi aldım. Gerek online dersler olsun gerek hocalarımız ile yaptığımız uygulamalı dersler olsun çok keyifli idi çok donanımlı eğitmenleri var. Ve eğitimim bitmek üzere çok yakında bende belgemi alacağım. Herkese tüm samimiyetimle belirtebilirim ki eğer gerçekten mesleğinizle ilgili kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız doğru yer burası.
Yaşam Koçu

Sevgi KAÇMAZ

23 kayıttan 1 - 10 arasındaki kayıtlar gösteriliyor